תחנות רדיו באילת

רדיו חוף אילת "מעושים גלים" לעושים רדיו באילת , רדיו איכותי וטוב! 

רדיו באילת , מה קדם למה? ההצלחה הפיזית האם  היא קדמה לערכית או להפך? ברוב המקרים ניתן לראות את הרצון להצלחה ומימוש החלום מועילה ומקדמת מאוד את  היצירתיות הפיזית מה שהביא את  בעלי  החזון  של הרדיו באילת  לנחישות ותודעה ערכית גבוהה ומוכחת והשמיים הם הגבול.

המפתח להצלחה הוא תזמון. בהסתכלות לאחור  שנתיים ושלוש ניתן להבחין בשינוי ומה  השתנה בשנים הללו , כל נושא תחנות הרדיו האינטרנטיות ובתוכם רדיו באילת נכנסו לתודעה וקבלו הכרה., פעם בלי אינטרנט ובלי מנועי חיפוש והיום  באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת .רדיו באילת  התחנה האינטרנטית המובילה  בעלייה  מתמדת  של  אחוז המאזנים לתחנה.

אולפן רדיו באילת נמצא בסביבת נעימה, מפרגנת, מעריכה שמעודדת  יצירתיות  ועשייה  אשר הביאה  לפריחה ושגשוג של רדיו אילת .קדר השדרנים  על תכניותיהם  עושים זאת באהבה וללא כל תמורה יחד למדנו כולנו איך פותחים מיקרופון,  איך נשמעים טבעיים  איך עורכים ומפיקים תכניות  הכרת ולמידה של תוכנה שידור  חדשה ומקצועית והבנה טכנית בסיסית  בעת השידור .

ברדיו אילת תכניות רדיו טובות שמשאירות  טעם של עוד , התכניות מיועדות לקהל הרחב מכל הרבדים , רדיו באילת הגדיל את מספר המאזינים שלו.

רדיו באילת שואף למצוינות  החל מההתמקצעות   של שדרני הרדיו ודרך  המעבר מתוכנת  WINAMP לתוכנת ייעודית ומקצועית לשידור,  בניית אתר רדיו איכותי ,אפליקציה שהעלתה את רמת הסאונד, ומהווה אמצעי קל ונוח להאזנה .

רדיו באילת מפרגן לעסקים מקומיים ורואה בכך כלי לחיבור שבין הקהילה המקומית לתחנת הרדיו.

רדיו באילת מפרגן ונותן במה ליוצרים , זמרים ולכל העוסקים באומנות  מרחבי הארץ ככלל ומקומיים בפרט  כדוגמת רון בננו יוצר ומפיק  אילתי שורשי שהפיק את אלבום הרוק של הלהקה האילתית        NOWADAYS   מפיק שירים פרי יצירתו  ופרי יצירה  ושל אומנים אילתים שונים.

הסינגל SEE YOU AGAIN      הושמע  כל הקיץ   וכיכב ללא הפסקה ברדיו חוף אילת דבר שדחף את הסינגל וקידם אותו  לכך שהגיע למקומות הראשונים במצעדים של  של מדיה פורסט  ורדיו מטר.

כמו כן רדיו  באילת  העביר בשידור חי את ההופעה של הפרויקט של רון בננו  בהצלחה רבה עם מספר מאזנים גדול בכל רחבי הארץ.

השידור יצא לאוויר ממועדון השאטו   ופאב הפאדיס במרכז התיירות של העיר אילת .

רדיו באילת מהווה דוגמא לרדיו טוב ואיכותי ללא מטרות רווח שבא להטיב עם הקהילה בעיר אילת.

 רדיו חוף אילת

Current track
TITLE
ARTIST