רדיו אינטרנטי עכשיו!

רבים אוהבים  מעדיפים להאזין לרדיו אינטרנטי עכשיו.

כדאי שתכירו את אתר רדיו חוף אילת, ברדיו אינטרנטי עכשיו  תמצאו מגוון רחב של תכניות בשידור חי. מגוון רחב של מוסיקה 24 שעות ביממה.

יצאתם מהרכב  באמצע שיר טוב? על תתנתקו ,עם הנייד לאן שמועדות פניכם  תוכלו כמובן  להמשיך להקשיב לשיר האהוב, לתכנית המעניינת וזאת מבלי להפריע להמשך עיסוקכם .

האזינו לרדיו אינטרנטי עכשיו  היכן שלא תהיו  בארץ ובעולם שמשדר  אונליין באינטרנט מהאולפן ותמשיכו להרגיש קרוב מאוד כאילו אתם בבית.

רדיו אינטרנטי עכשיו , בדיוק התשובה איך "לברוח"  מהפוליטיקה המעייפת והמתישה מברבורי הסרק, ללא הפסקה לעדכון חדשות בכל שעה ,וללא כל  הפרשנים  וכל יפי הנפש שמנסים  לקבוע לנו את סדר היום ולמה נאזין.

רדיו חוף אילת הוא רדיו  אינטרנטי עכשיו ,שבא מאהבה  וכשכל מטרתו  היא  הגשת מוסיקה איכותית  ומגוון רחב של תכניות שמופקות  בהתאמה לכלל ציבור המאזינים.

רדיו חוף אילת , רדיו אינטרנטי עכשיו   ללא מילות קישור מיותרות ברצף של מוסיקה לאורך היום  תכניות  כמו  MONDO  El  ודבר אלי בפרחים הם רק חלק מלוח השידורים הנפלא שלוקח את המאזינים  לנוסטלגיה ,געגועים והתרפקות לעבר ולזיכרונות ילדות.

רדיו אינטרנטי עכשיו , כן זוהי  המהפכה השקטה של שידורים למענכם המאזינים התחנה פועלת 7 ימים בשבוע , 24 שעות ביממה, ומוקדשת לכן המאזינים בהתאמה לזמנכם על פי הבקשות והמשובים   אותם  אנו מקבלים מכם באהבה.

בתחנה תוכלו להאזין לצוות איכותי מגוון של שדרנים מכ ל חתך הגילאים.

כתבה :חנה זיו זרקה

רדיו חוף אילת:

בעלים : גיא שישו

מנכל"ית: חנה זיו זרקה

רון בננו: מנהל טכני

 


רדיו חוף אילת

Current track
TITLE
ARTIST