רדיו אילת

ברוכים הבאים לרדיו אילת

רדיו אילת רדיו אהבה , זהו הרדיו שלי רדיו אילת גאוות תושבי העיר, רדיו אילת, הוא רדיו ללא הפסקה. 

בזמנו האדם הפשוט בבית היה חסר את הגישה למדיה על כן היה תלוי "בסוכנים" שיביאו לו את המידע והם אלה שקבעו גם מה ישמע המאזין רדיו אילת ,למאזינים שלנו תינתן הזכות להיות שותפים ופעילים ,רדיו אילת הוא קודם כל לתושבים.

ואכן התקדמות הטכנולוגיה מביאה אותנו לחגיגה האמתית ואלו הם שידורי רדיו שמועברים באופן קבוע דרך רשת האינטרנט ורדיו אילת המחודש הוא חלק מהחגיגה .גיא שישו הבעלים של רדיו אילת , האיש והאגדה המשפחתית של רדיו אילת  מי שדאג שגם המאזינים באילת יקבלו רדיו ,שם לו למטרה את נושא שיתוף הפעולה והדדיות עם  בעלי העסקים ,כלל התושבים וכמובן למען  הקהילה ההומוגנית בעיר  במתן חסות לאירועים מיוחדים , ולכל מה שקשור לתושבי העיר אילת .

רדיו אילת – חגיגה לאוזן, נגיש בכול מקום ולכול מקום,תחנת רדיו אילת , מציעים לכם – האזנה מהירה לרדיו אילת, בדרך הפשוטה והנוחה ביותר, ללא הרשמה, ללא התקנת תוכנות ולגמרי בחינם ! לך המאזין נשאר רק לבחור ברדיו אילת .

תחנת רדיו אילת, הינה תחנת  הרדיו מהטובות ביותר בארץ . רדיו אילת, מאפשרי לכם המאזינים להאזין  24 שעות ביממה למוזיקה חובקת עולם מסגנונות שונים. הנהלה וצוות רדיו אילת , מציע במה ליוצרים ואמנים אילתים  בכל תחומי המוזיקה, רדיו אילת, נותן במה לשדרים צעירים בראשית דרכם ולמקסיקאים מכל מגוון הקשת.

.תחנת רדיו אילת הוקמה מחדש בשנת  2014 בעיר אילת , עיר השמש הנצחית, עיר הנופש והבילוי. אילת עיר נהדרת ורדיו אילת  בא עם אג'נדה  ייחודית, האייטם  של  רדיו אילת ,רק אהבה תביא אהבה.

רדיו אילת , בא מאהבה לתושב ולמענו. למען אותם מאזינים  שמתגעגעים לימים ההם , כן אותם ימים של מוסיקה טובה מוסיקה נטו . במסגרת זו נבנות תכניות מוסיקה  ייחודיות  תכניות שיביאו מענה לכל חתך האוכלוסייה בעיר רדיו אילת הוא המדיום ההמוני הידידותי ביותר. צריך רק להאזין ולהבין את המושמע., הוא מביא מוסיקת פופ ,שחורה  קלאסית נוסטלגית , ישראלית .ספרדית ערבית טורקית ועוד.


רדיו חוף אילת

Current track
TITLE
ARTIST