נורית האן זיגלר – בלוז לאמא

Written by on 01/05/2016

 – מוטב מאוחר…     

מתוך כתבה על אלבום הבכורה "מעבר לקו", שיצא ב12.3.13
מאת אשר קשר, במדור תרבות של "ידיעות אחרונות דרום":

"עם רעמה בלונדינית, משקפי שמש ודיסק ראשון ומשובח שכולו רוק אנד רוך, נורית האן זיגלר רומסת בעדינות את ההנחה כי העולם שייך לצעירים. האן זיגלר מעניקה לנו באלבום הראשון שלה, "מעבר לקו", תצוגת תכלית מוסיקלית של כל הרפרטואר שלה. ב"בתשוקה רגעית" למשל, מהשירים הטובים יותר באלבום, האן זיגלר מצליחה להיות קשוחה ברוקנרוליות בלי להישמע נואשת או מתאמצת מדי. מנגד, היא רכה ועדינה בבלדת רוק כמו "Falling", השיר היחיד באלבום שמושר באנגלית. האן זיגלר מצליחה להיות ענוגה בשיר אהבה כמו "ניצוץ". נוסטלגית ב"תיבת נגינה" המקסים, מתגעגעת וכמהה ב"עיניים כמו שמיים" ואפילו אסירת תודה, כמו בשיר הכי אוטוביוגרפי באלבום: "להישמע"."

אלבום 2 – הרמוניה משלה

נכון להיום נורית סיימה את אלבומה השני "הרמוניה משלה".
האלבום מגוון מאוד ובנוי משירים אישיים שנוגעים בתחושות וחוויות שעברה במהלך שנתיים של עבודה על האלבום. החל מסערת אובדן הוריה ועד למציאת השקט מחדש דרך ההרמוניה שלה…
אלבום 3 – שתיקות עמוקות

במהלך השנתיים של העבודה על שירי האלבום נוצרו גם כמה דואטים ומשהלך וגדל מספרם החליטה נורית ליצור גם אלבום שלישי שכולו דואטים. לכן אפשר לומר שכבר יש גם אלבום שלישי בדרך…

"שואלים אותי…איפה התחבאת עד עכשיו? אז זהו…שלא התחבאתי…גידלתי ילדים…טיפחתי זוגיות, יצרתי לי קרקע חמה, אוהבת, יציבה ובטוחה. קרקע שבזכותה אני יכולה להביע בשירים את הילדה שבי, האישה שבי והאמא שבי…ועכשיו הזמן להוציא החוצה מה שנאגר כל השנים ובתמיכת כל אהוביי….ואני הכי הכי מאושרת שזה קרה לי עכשיו ולא בא על חשבונם, כי עליהם לא הייתי מוותרת בחיים…..
ובחיי שקורה משהו בגיל 50…אנשים מחפשים עיסוקים חדשים… אחת בחוג ציור, אחת מפסלת, אחת בריקודי עם, אחת מבשלת…ובעוד אחרות מכורות לחוגים, אני כותבת, מלחינה, מכורה לרוקנרול ושירים"

והיום… כשהיא בת 56 ועדיין מתפרנסת מעיצוב גרפי, נורית ממשיכה ליצור ומשתפת פעולה עם אמנים יוצרים אחרים ומייחלת ליום בו יכירו את המוסיקה שלה…והשמיים הם הגבול….


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published.


Continue reading

רדיו חוף אילת

Current track
TITLE
ARTIST