למה רדיו אינטרנטי?

רדיו חוף אילת  – רדיו אינטרנטי

אנו חיים וכיום בעידן של רשתות חברתיות  המאפשרים למשתמשים לקחת חלק אקטיבי  ופעיל ברשת האינטרנט אשר הפכה להיות חלק בלתי נפרד מחיינו. היא משרתת את האדם מבחינה אישית, תרבותית, מקצועית, לימודית, אקדמית, צרכנית, ועוד.

יתרונות הרדיו האינטרנטי על פני הרדיו הרשמי/מקורי ,

הרדיו הרגיל/מוגבל בשני גורמים:

  1. הכוח של משדר הרדיו (בד"כ אלפי קילומטרים).
  2. טווח השידור (כמה עשרות תחנות בכל אזור).

לרדיו חוף אילת  האינטרנטי  המשודר דרך רשת האינטרנט ישנם יתרונות בולטים.

רדיו  חוף אילת האינטרנטי אינו מוגבל  גיאוגרפית,  מאילת לכל הארץ עד קניה שבאפריקה דרך אמריקה וחובק עולם . גם טווח השידור לא רלוונטי כאן, כאשר פוטנציאל הרדיו האינטרנטי רחב כרוחב התקשורת (הווירטואלי) עצמו.

בהשוואה לרדיו המקורי, רדיו חוף אילת האינטרנטי לא מוגבל לתחום של האזנה בלבד, ושידור יכול להתלוות בתמונות,  טקסט, קישורים , פייסבוק ועוד . היתרונות הללו מאפשרים למאזינים להיות שותפים פעילים בשידור חי ע"י תגובות, הצעות , הערות ותחושת שייכות.

שידורי הרדיו המקורי מציעים  בעיקר את מה שקהל המאזינים אוהב לשמוע, את המינסטרים וזאת על מנת לתפוס את פלח המאזינים הגדול ביותר שניתן להשיג, כדי להשיג את רייטינג  גדול ביותר בשביל הפרסומות. כתוצאה, מכך סגנונות של מוסיקה רבים נדחקים לפינה ואינם מושמעים כלל, רדיו חוף אילת האינטרנטי מציע מגוון רחב של סגנונות  מוסיקליים . מתמקדים בסגנונות הספציפיים  של המאזינים (ולא  על חשבון הפרסום שיווק ועוד).

 


רדיו חוף אילת

Current track
TITLE
ARTIST