להאזין ולהנות מחורף חם באילת

Written by on 24/01/2018

 

 

החורף כבר נחת באילת ואתם המאזינים איתנו.

ואם חיפשתם ערוצי רדיו באילת כדי להיכנס לקצב של העיר, אנו מזמינים אתכם להתחמם איתנו בחורף חם במיוחד. עם רדיו חוף אילת, תחנת רדיו אינטרנטית ,באפליקציה או ברשת.

ברדיו חוף אילת הכנו עבורכם לוח שידורים חורפי ואטרקטיבי עם תוכניות רדיו תוססות ולוהטות בשידור רדיו אונליין..

הורידו את האפליקציה או התחברו אלינו ברשת בכל מקום, בטאבלט או במערכת שמע האינטרנטית ברכב, היכנסו לקצב וגלו את החורף החם של אילת.

נחתתם באילת, נכנסתם לסוויטה, התארגנתם ו…

התחברו אלינו בסמארטפון או במערכת השמע והכנסו לאווירה האילתית עם מגוון התוכניות החורפיות שלנו מענינות, מרגשות, ומקפיצות אנשים בדיוק כמוכם. תוכניות החורף כמו: "IL MONDO " בהגשת חנה זיו זרקה , "לאהוב, להתפלל ,ולאכול  בהגשת יעל זילברמן, "בפנוכו" בהגשת עומרי נובל , " בוקר טוב חוף אילת"  תכנית בוקר ,"ארטי פרטי " בהגשת בילי בן אשר ועוד , יתאימו בדיוק לרגעים האלו.

בכביש הערבה ,במלון,  בים ובבית הקפה, אתם איתנו ברדיו חוף אילת  תחוו את העיר כחלק בלתי נפרד מהבילוי שהחופש ומוסיקה יכולים לתת.

הצטרפו אלינו לרדיו חוף אילת רדיו ללא הפסקה..

התרווחתם על החוף באילת עיר השמש הנצחית , כבר קפצתם למים הצלולים והיפים , התחלתם למנגל ? זה הרגע להיכנס לאווירת רקע סוחפת ומרגשת .  מיטב השדרנים בתחנת רדיו חוף אילת האינטרנטית מגישים עבורכם מוסיקה וצלילים ותוכן לחורף חם באילת השער הדרומי של מדינת ישראל

ים של  תכניות ושידורים מיטב הזאנרים ומגוון של צלילים לכל הגילאים, המשתלבים בדיוק לאווירת חוף שמש למרגלות הרי אדום המדהימים ביופים.

אילת אין עוד מקום כזה אתם כאן בכדי לחוות ולהינות ממיגוון האטרקציות, פאבים, והמועדונים בחיי הלילה המיוחדים  של אילת.

גם כאן, בבילוי לילי נלהב וסוער, אתם מוזמנים להצטרף לרדיו חוף אילת אל תוך השעות הקטנות, של הלילה ,ליחצו על  הסמארטפון רדיו חוף אילת והצטרפו לקצב של העיר בשידור 'טיסת לילה'.

רדיו אונליין באילת?  ברדיו חוף אילת, תחנת רדיו אינטרנטית לאילת ולערבה, אין צורך בשימוש  ברדיו fm , תוכלו להתחבר אלינו בוירטואל מכל מקום.

תחנת רדיו חוף אילת בשבילכם ולמענכם אורחים ומאזינים רדיו שבא מאהבה סביב השעון לקצב היום.

חופשה נעימה ,

הנהלת רדיו חוף אילת

 

כתבה חנה זיו זרקה


Continue reading

רדיו חוף אילת

Current track
TITLE
ARTIST